Testy Diagnostyczne
dla Twojej
placówki medycznej

Biznes w Medycynie

to dystrybutor, który dostarczy

testy diagnostyczne refundowane w ramach NFZ – szybko i skutecznie

Dostarczamy testy diagnostyczne dla placówek POZ, SPZOZ i NZOZ wg rozporządzenia z 29.06.2022 określającego kwoty jakie będą płacone podmiotom leczniczym za poszczególne badania diagnostyczne w ramach tzw. “małego budżetu powierzonego”

Od 01.07.2022 weszły w życie nowe stawki refundacji testów diagnostycznych w POZ

Biznes w Medycynie to firma z branży healthcare, która posiada wiedzę i doświadczenie w dystrybucji produktów i usług placówkach medycznych w Polsce. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi producentami dostarczając testy do użytku profesjonalnego. Jesteśmy ekspertami w łączeniu klientów z producentami.

Doświadczenia naszych klientów są jednoznaczne – Biznes w Medycynie to sprawdzony partner placówek medycznych w zakresie dostarczenia testów diagnostycznych.

Sprawdzeni dostawcy testów

Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia od 1 lipca 2022 przychodnie mogą oferować dziewięć dodatkowych badań diagnostycznych, na które wcześniej kierowali tylko specjaliści. Badania są finansowane z tzw. “małego: budżetu powierzonego, m.in CRP szybki test ilościowy, Streptest A/B, Antygen H. pylori.

Wskazane testy są refundowane przez NFZ.

Korzyści płynące
z zamawiania testów w

Biznes w Medycynie:

  • współpracujemy z diagnostami laboratoryjnymi przy wyborze produktów,
  • przesyłki realizujemy z dnia na dzień,
  • przy umowie ramowej proponujemy konkurencyjne ceny,
  • posiadamy pełną ofertę testów do użytku profesjonalnego,
  • zapewniamy doradztwo przy rozliczaniu testów z NFZ.

Szukam testów diagnostycznych dla POZ
Biznes w Medycynie

Biznes w Medycynie proponuje rozwiązania
odpowiadające na potrzeby placówek medycznych

Profesjonalny zespół dystrybutorów dostarcza testy zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów. W ramach współpracy proponujemy następujące testy:

Test NADAL® CRP QUANT (krew pełna/surowica/osocze) jest szybkim testem do ilościowego oznaczania i nadzorowania CRP w krwi pełnej, surowicy i osoczu. Test ten służy jako środek pomocniczy do diagnozowania bakteryjnych chorób zakaźnych i procesów zapalnych. Ilościowy pomiar i interpretacja wyników testu następuje przy pomocy urządzenia nal von minden Colibri. Test przeznaczony jest wyłącznie do profesjonalnego użytku dla placówek medycznych

Test NADAL® Strep A to chromatograficzny test immunologiczny w formacie przepływu bocznego do jakościowego wykrywania antygenów grupy A Streptococcus w próbkach wymazów z jamy ustnej i gardła. Test służy jako środek pomocniczy przy diagnozie zakażeń Streptococcus A (Strep A) u pacjentów z typowymi objawami miejscowego zakażenia gardła. Test nie jest zautomatyzowany i nie wymaga specjalnego szkolenia ani kwalifikacji. Test NADAL® Strep A przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Test NADAL® Strep B jest szybkim, wizualnym testem immunologicznym, do jakościowego oznaczania antygenów streptokoków grupy B (GBS) w próbkach z wymazów pochwy lub odbytu. Zastosowane mogą zostać również wymazy z ucha lub gardła noworodków, bezpośrednio po ich narodzinach. Test stosowany jest, jako środek pomocniczy w celu diagnozowania obecności GBS w materiale próbki, który może stanowić wskazówkę dotyczącą kolonizacji lub infekcji. Dzięki temu test dostarcza epidemiologicznych informacji na temat GBS. Test NADAL® Strep B przeznaczony jest wyłącznie do użytku profesjonalnego. Granica wykrywalności testu znajduje się na poziomie 1×105 bakterii/wymaz i jest niezależna od żywotności organizmów.

Test kasetowy NADAL® H. pylori Ag (kał) jest szybkim wizualnym testem immunochromatograficznym do jakościowego wykrywania antygenów Helicobacter pylori w ludzkich próbkach kału. Test służy jako środek pomocniczy przy diagnozowaniu infekcji Helicobacter pylori.

Szybki test kasetowy NADAL® H. pylori Ag (kał) został stworzony w celu wykrywania Helicobacter pylori poprzez wizualną interpretację zmiany koloru na wewnętrznym pasku testowym. Przeciwciała przeciwko H. pylori są unieruchomione w obszarze linii testowej na membranie.

  • Test na grype A grypa B RSV i covid-19 to test immunochromatograficzny do diagnostyki in vitro, jest przeznaczony do jakościowego, różnicowego wykrywania antygenu białka nukleokapsydu wirusa grypy typu A (włączając w to podtyp H1N1), wirusa grypy typu B, wirusa RSV oraz wirusa SARS-CoV-2 w próbkach wymazu z nosa. Test jest przeznaczony do stosowania jako pomoc w diagnostyce zakażeń wirusami grypy typu A i B, wirusem RSV i/lub SARS-CoV-2.Test CoreDX spełnia wymogi do refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia oraz jest wskazany na liście dostępnych testów przesłanych do POZ w dniu 9 stycznia 2023.
FAQ

Sprawdź najczęstsze
pytania i odpowiedzi Q&A
na temat testów diagnostycznych

Tak, w naszej ofercie posiadamy aparat do ilościowych testów CRP. Aparat Colibri to jest mobilnym urządzeniem pomiarowym do jakościowej i ilościowej oceny testów przepływu bocznego. nal von min den GmbH generuje i zapisuje dane testowe niezbędne do pomiaru. Wszystkie urządzenia są produkowane, kalibrowane, dokładnie sprawdzane i testowane podczas ścisłej kontroli jakości przed wysyłką.

Urządzenie przeznaczone jest wyłącznie do użytku profesjonalnego..

Zamówienia oraz szczegółowe pytania prosimy o przesyłać na adres zamowienia@bizneswmedycynie.pl lub przez dedykowany formularz „szybka wycena” na naszej stronie internetowej. W odpowiedzi na wiadomość prześlemy dane do wypełnienia w celu realizacji zamówienia.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie testy do użytku profesjonalnego. Jeżeli na naszej stronie nie znaleźliście Państwo testów, których szukacie, prosimy o wiadomość przez dedykowany formularz „szybka wycena” na naszej stronie internetowej lub adres mailowy zamowienia@bizneswmedycynie.pl.

Nasze testy wyceniamy w zależności od zapotrzebowania. Poprosimy o informację jaką ilością jesteście Państwo zainteresowani, a następnie na wskazany adres mailowy prześlemy szczegółowy cennik.

Z uwagi na to, że Biznes w Medycynie bezpośrednim importerem i dystrybutorem przy umowach ramowych możemy zaproponować konkurencyjne stawki.

Możliwe warianty, to :

  1. 100% przedpłaty na podstawie faktury proformy,
  2. 50% płatności przy zamówieniu, a 50% po odebraniu przesyłki,
  3. faktura zbiorcza na koniec miesiąca przy kilku zamówieniach w miesiącu.

Minimalne zamówienie, to 100 sztuk każdego rodzaju testów z oferty.

Wszelkie informacje i sama treść rozporządzenia dostępna w ZARZĄDZENIU NR 79/2022/DSOZ PREZESA NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA

z dnia 29 czerwca 2022 r. na stronie nr 31 pod wskazanym linkiem