Dołącz do platformy Medby

Medby to kompleksowe narzędzie typu multi-vendor, dedykowane placówkom medycznym, które pozwala sprawnie i skutecznie zarządzać procesami zamawiania i dostarczania produktów medycznych. Dzięki Medby, miejsca medyczne mogą działać jako grupa, ułatwiając współpracę z producentami i dostawcami.

Działamy w imieniu placówek medycznych opieki krótko i długoterminowej

Wzorujemy się na korporacjach medycznych. Konsolidujemy jednostki i włączamy je w platformę działającą wg najlepszych standardów oraz praktyk rynkowych.

Biznes w MedycynieNasi klienci

oszczędzają koszta, czas, energię oraz przede wszystkim korzystają z najlepszych produktów i usług dostępnych na rynku.

Nasi partnerzy

to przede wszystkim sprawdzeni, polscy producenci, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Proponując ich usługi bazujemy na eksperckiej wiedzy i kontaktach budowanych wiele lat.

Wspólne zamawianie produktów i usług pozwala na redukcję kosztów zakupów, ponieważ dostawcy są skłonni zaoferować lepsze warunki, aby zdobyć większy kontrakt.

Poprawa jakości zakupów

Dzięki wspólnemu zamawianiu produktów i usług w ramach grupy zakupowej, jej członkowie mogą mieć pewność, że otrzymują produkty i usługi o odpowiedniej jakości. Są one sprawdzone przez innych członków grupy.

Biznes w MedycynieUsprawnienie procesów zakupowych

Platforma Medby pozwala na uproszczenie i usprawnienie procesów zakupowych, ponieważ wszystkie zamówienia są składane do jednego dostawcy w ramach wybranego kryterium usługi, a nie oddzielnie przez poszczególne placówki.

Wzmocnienie pozycji rynkowej

Platforma zakupowa Medby jako narzędzie zrzesza placówki i wzmacnia pozycję rynkową grupy w stosunku do dostawców oraz poprawia jej wizerunek w oczach pacjentów.