O nas

Kim jesteśmy

Biznes w Medycynie to przede wszystkim zespół ekspertów w branży healthcare i wellbeing, którego pomysłodawcą jest Jakub Stępnowski. W zespole posiadamy doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do zapewnienia wysokiej jakości usług. Stale rozwijamy nasze kompetencje i śledzimy nowe trendy, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania.

Czym się zajmujemy:

Nasza firma zajmuje się dystrybucją najnowszych technologii medycznych na terenie Polski. Nawiązaliśmy współpracę z polskimi i zagranicznymi producentami jednorazowego sprzętu medycznego i diagnostycznego, aby dostarczać je do podmiotów leczniczych.

Nasze produkty kierowane są do szpitali, klinik, laboratoriów oraz innych placówek medycznych na terenie całego kraju. Działamy szybko i sprawnie, aby zapewnić naszym klientom niezbędne narzędzia i jakość. Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę, aby dopasować najlepsze rozwiązania.

Testy Diagnostyczne dla placówek medycznych

Szukam testów diagnostycznych dla POZJesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu testów diagnostycznych dla placówek medycznych. Nasze produkty są wykorzystywane w celu szybkiej i dokładnej diagnozy chorób w placówkach POZ.

W naszej ofercie znajdują się testy diagnostyczne różnego rodzaju, w tym na przykład testy

  • Combo 4w1
  • CRP
  • Helicobacter pylori
  • Streptesty A/B

Nasze testy diagnostyczne charakteryzują się wysoką jakością i dokładnością wyników, co jest kluczowe w przypadku diagnostyki medycznej. Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania diagnostyczne.

Strony WCAG 2.1 dla publicznych placówek medycznych

Chcę zrobić nową stronę w standardzie WCAG 2.1WCAG 2.1, czyli Wytyczne Dotyczące Dostępności Treści na stronach internetowych, jest bardzo ważnym dokumentem dla instytucji publicznych. Dostępność strony internetowej to nie tylko kwestia ustawowej wymaganej zgodności, ale przede wszystkim zobowiązanie do zapewnienia równych szans wszystkim użytkownikom, niezależnie od ich indywidualnych potrzeb i ograniczeń.

WCAG2.1 określa zasady, które umożliwiają tworzenie stron internetowych zgodnych z wymaganiami dostępności. W tym celu wytyczne te określają między innymi wymagania w zakresie kontrastu kolorów, odczytu treści przez programy czytników ekranowych, dostępności formularzy czy nawigacji za pomocą klawiatury.

Dla instytucji publicznych przestrzeganie tych wytycznych jest szczególnie istotne. Instytucje te są zobowiązane do zapewnienia dostępności swoich stron internetowych, a naruszenie tych przepisów może skutkować sankcjami prawnymi. Ponadto, zgodność z WCAG2.1 pozytywnie wpływa na wizerunek instytucji oraz poziom zaufania społecznego.

Warto również pamiętać, że nie przestrzeganie zasad dostępności może przynieść negatywne skutki dla użytkowników stron internetowych instytucji publicznych. Osoby z niepełnosprawnościami lub innymi ograniczeniami mogą mieć trudności w korzystaniu z usług instytucji, co wpływa na ich równość i szanse na korzystanie z różnych usług publicznych.

Produkcja suplementów Private Label

Chcę stworzyć swoją markę suplementówSuplementy private label, znane również jako suplementy white label, to produkty, które są produkowane przez jedną firmę, ale sprzedawane pod marką innej firmy. Dzięki temu sprzedawca może zaoferować swoim klientom unikalny produkt bez kosztów i kłopotów związanych z jego opracowaniem i produkcją.

Produkcja suplementów pod marką własną obejmuje zazwyczaj kilka kluczowych etapów. Po pierwsze, partner wybiera rodzaj suplementu, który chce oferować i współpracuje z producentem w celu sformułowania produktu. Może to obejmować wybór składników aktywnych, decydowanie o dawkowaniu i określanie wszelkich dodatkowych składników, które mogą być potrzebne.

Gdy formuła jest sfinalizowana, producent produkuje suplementy. Klient może następnie dostosować opakowanie i etykietę, aby odzwierciedlić swoją markę i przekaz marketingowy. Może to obejmować wybór rozmiaru i kształtu butelki, zaprojektowanie grafiki etykiety i dodanie wszelkich dodatkowych informacji, takich jak instrukcje użytkowania i ostrzeżenia.

Jedną z korzyści płynących z produkcji suplementów pod marką własną jest to, że pozwala ona sprzedawcom oferować produkty wysokiej jakości bez konieczności ponoszenia kosztów i posiadania wiedzy specjalistycznej potrzebnej do ich opracowania i produkcji we własnym zakresie. Może to być szczególnie korzystne dla małych firm lub firm rozpoczynających działalność, które mogą nie mieć zasobów do tworzenia własnych suplementów.

Platforma zakupowa Medby

Biznes w MedycynieZakupy w placówkach medycznych bezpośrednio od producentów to innowacyjne podejście do zaopatrzenia w potrzebne środki medyczne, które przynosi wiele korzyści dla personelu medycznego oraz pacjentów.

Jednym z głównych powodów, dla których placówki medyczne decydują się na zakupy w grupie, jest oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki temu rozwiązaniu, personel medyczny może dokonywać zakupów w większych ilościach, co pozwala zaoszczędzić czas i zniwelować koszty związane z częstymi i droższymi zakupami w sklepach medycznych.

Dodatkowo, korzyścią wynikającą z zakupów poprzez tego typu platformę jest możliwość uzyskania korzystniejszych warunków zakupu. Placówki medyczne mają większą siłę nabywczą, co umożliwia im negocjowanie lepszych cen oraz uzyskiwanie dodatkowych rabatów i korzyści.

Zakupy produktów medycznych w jednej platformie oraz analiza statystyk pozwalają na zwiększenie efektywności zarządzania zapasami, co jest kluczowe dla zapewnienia ciągłości pracy placówki medycznej. Dzięki lepszemu zarządzaniu zapasami, personel medyczny może uniknąć niepotrzebnego marnowania produktów, a jednocześnie mieć pewność, że zawsze będą mieli wystarczającą ilość środków medycznych w magazynie.

Jesteśmy strategicznym partnerem platformy zakupowej medby.pl

łączącej podmioty lecznicze w zakresie produktów medycznych od producentów.

Co robimy dla rozwiązań z branży Med-Tech

O nasNa co dzień wprowadzamy nowe produkty i usługi z branży Med-Tech na rynek polski. Tworzymy procesy sprzedażowe, marketingowe i modele partnerskie stawiając na efekt. Znamy szanse i zagrożenia branży, ponieważ współpracowaliśmy z ponad 250 klientami.

Znamy potrzeby rynku B2B oraz B2B2C. Specjalizujemy się w realizowaniu projektów doradczych, usługowych i produktowych m.in strategiczne partnerstwa dla Start-upów z branży Med-Tech.

Jeśli masz ciekawy projekt i chcesz go wprowadzić do podmiotów leczniczych 

 Zapraszamy do wspólnych projektów i dziękujemy za dotychczasowe zaufanie.

Szukam testów diagnostycznych dla POZ

Testy
diagnostyczne

Chcę zrobić nową stronę w standardzie WCAG 2.1

Strona internetowa
z WCAG 2.1

Strategie oszczędzania

Grupa zakupowa
Medby

Chcę stworzyć swoją markę suplementów

Suplementy
Private Label

Usługi
Doradcze